free website templates

Podporují nás

Sponzoři a partneři ZKO Štěpánov Kynologický klub | Zaměřený na sportovní výcvik psů všech ras.

SPONZOŘI AKCE:

Firma Clean4you s.r.o. vznikla v roce 2010 a od počátku se řadíme mezi významné hráče v oblasti retailových služeb a řešení pro průmyslovou logistiku. V následujících letech jsme podstatně rozšířili sortiment logistických výrobků a manipulační techniky a nově zařadili do našeho portfolia výrobky pro sportovně-volnočasové workoutové cvičení. To vše produkujeme ve vlastních výrobních a lakovacích provozech..

Computer Media s.r.o. je český mediální dům, zabývající se produkcí v oblasti tištěných a elektronických médií. Naše motto zní "Vzdělávání, které baví".

MZPV s.r.o.  Konstrukce a výroba strojů, Prostějov.

Hart Olomouc Naše specializovaná prodejna existuje již od roku 1993. Jsme skutečná kamenná prodejna, nejen e-shop a máme obrovský výběr krmiva a ostatního zboží běžně skladem přímo na prodejně ihned k odběru, máme znalosti, zkušenosti, vědomosti a rádi ochotně pomůžeme, poradíme. Jsme také chovatelé, cvičíme psy a podělíme se s každým, kdo má zájem o radu, pomoc a pod. U nás lze vše přímo vyzkoušet, osahat i ochutnat popř.prozkoumat. Na prodejně máme sortiment daleko širší, než je v e-shopu, máte-li nás poblíž, vyplatí se Vám k nám zajet.

HST Čejka - výroba kynologických potřeb

HST Čejka - výroba kynologických potřeb Dovolujeme si Vám představit firmu HST, která působí na trhu sportovní kynologie od roku 1994 a obohatila jej o několik výrobků, které používají kynologové celého světa. Zabýváme se hlavně vlastní výrobou produktů pro sportovní a služební kynologii a naším sortimentem se snažíme uspokojit, co nejširší okruh zákazníků, věnujících se této krásné činnosti.

AKTUALITY

Novinky / Aktualizace.
ZKO Štěpánov Kynologický klub.

KONTAKT

Kontakty vedení.
Kde nás najdete.

Návštěvní kniha

Pro vaše názory, připomínky
dotazy a vzkazy.

Galerie

Fotografie z akcí
ZKO Štěpánov.